Klima Servisi Atatürk Mahallesi

Atatürk Mahallesi Klima Servisi

Atatürk Mahallesi klima servisi firması olarak araçlarda ve evlerde kullandığınız iklimlendirme aletlerinde geniş kapsamda hizmet veriyoruz.

Arıza Özellikeri

Hem kombilerde hem de klimalarda verdiğimiz hizmetlerin içeriği kod arıza özelliklerine göre değişmektedir. Klimanın sürekli çalışması sorunu da dahil olmak üzere birçok açıdan arıza gidermesini yapmaktayız.

Klima Arızası Nedenleri Hemen Anlaşılır mı?

Atatürk Mahallesi kombi servisi için başvuru yaparken arıza hangi cihazdaysa ve ne tür bir işlem gerekiyorsa sizden gelen şikayetlere göre bir süreç devam eder. Bazen anlatılan sıkıntılardan sorunun nedeni hemen tahmin edilebilirken bazen de hızlı şekilde arızayı bularak anlamak ve çözmek gerekir. Klimanızın arızası hakkında sorularınız varsa bunu iletebilir, basit çözümlerde de bize ulaşabilirsiniz.

Klimanın Çalışma Yöntemi

Klimanın çalışma yöntemi, belirli bir basınç altında bulunan sıvı haldeki soğutucu akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Çalışma prensibini termodinamiğin ikinci kanunu açıklar.

Çevrim Malzemesi

Çevrim malzemesi olarak kullanılan gaz bir kompresör aracılığıyla emilip sıkıştırılarak sıvılaştırılır. Sıkıştırma sırasında açığa çıkan ısı bir fan vasıtası ile atmosferik çevreye (dış ortama) atılır . Bu sıvı daha sonra genleşme valfi tarafından üzerindeki basıncın düşürülmesi ile bulunduğu ortamdan ısı çekerek gaz haline dönüşür. Bu esnada bulunduğu ortamdan ısı çektiği için ortam sıcaklığını da düşürmüş olur. Soğutma akışkanı kompresör tarafından emilerek çevrim aynı şekilde tekrarlanır.

Sağlık Koşullarında

Sağlık koşullarına uygun ideal ısıtma ve soğutma sağlayan klimalar, inverter özelliği ile -20 0C’ dahi çok verimli ısıtma yapmaktadırlar. Klimalar ayrıca havadaki fazla nemi alarak ideal konfor şartlarını oluştururlar. Otomatik sıcaklık kontrolü ile ortamın sıcaklığını ölçerek arzu edilen derece elde edilene kadar çalışmayı sürdürüp dış hava şartlarına rağmen iç ortamdaki sıcaklığı sabit tutarlar.

 

atatürk mahallesi klima servisi, klima servisi atatürk mahallesi, atatürk mahallesi klimacı, klimacı atatürk mahallesi, atatürk mahallesi klima tamiri, atatürk mahallesi klima bakım, atatürk mahallesi 2.el klima, klima bakım atatürk mahallesi, atatürk mahallesi kombi servisi, atatürk mahallesi kombi tamiri, atatürk mahallesi kombi bakım

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir