Klima Servis Evka 3

Evka 3 Klima Servisi

Evka 3 klima servisi bünyesinde çeşitli arızaları yok etmek için teknik destek vermekteyiz.

Klima İç Ünitede Gürültü Neden Olur?

Bir klimada iç ünitede bulunan gürültünün çok olması birçok nedene bağlı olabilir. İç filtre yapısında kirlenme, cisimlerin fan kanatlarına temasının olması, iç ünitenin duvar kısımlarında monte sorunu gibi durumlar neden olarak gösterilebilir. Fan motor yataklarında deforme, fan kanat hasarları, besleme kabloları ve klimadaki öteki parçalar arasında sürtünme durumunda iç klima sesi çok çıkabilir.

Klima Durup Durup Çalışması Neden Olur?

Klima kullanırken çok sık aralıklarla durması ve çalışması ciddi bir sorun olabilir. Toz filtresinin dolması dışında oda sıcaklık sensöründe sorun anlamına gelebilir. Bazen cihaz seçiminde yanlışlık ve cihazın bağlı olduğu alana dair de sorular olabilir. Bu tür sorunlarda Evka 3 kombi servisi ve klima bakım onarım merkezimiz kapsamlı çözümler sağlar. Klima dışı kombilerde de yaşadığınız teknik pürüzler için başvuru yapabilirsiniz.

Klimaları Nasıl Kullanmamalı

Klimaların ısıtma soğutma fan ayarı vs. birçok değişken yapısı olduğu için kullanırken dikkat etmek gerekir. 4 yollu vana barındıran geçişli sistemlerde hızlı bir şekilde kumanda ile değişim nedeniyle ciddi bir sorun olabilir. Klima ve diğer beyaz eşyanızın uzun ömürlü olması için hızlı geçişlerden kaçınmalı ve cihazın beynini yakmamalısınız.

7/24 Klima Kombi Bakım Servis

Klimalarınızda ve kombilerinizde%100 müşteri memnuniyeti sağlamak için detaylı bir hizmet anlayışına sahibiz. Teknik servis hizmetlerimizde odak noktamızda sorunu kısa yoldan çözebilmek vardır. Bu durum beyaz eşyalardaki kodlamalarla ve bunların doğru şekilde anlaşılmasıyla mümkündür. Bir beyaz eşyada oluşan hata veya sorunu çözecek olan ekip, gerekli eğitimleri almış, sertifikaları da tamamlamış bir etki eder. Kodlamalar üretim başında üretici firmanın klima ya da kombiye koyduğu kodlarla alakalıdır.

Geniş Kapsamda Hizmet

Klimalarda ve kombilerde size geniş kapsamda hizmet veriyoruz. Tüm teknik arızalarda, soru ve görüşlerde tarafımıza başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Kombi yapısında oluşan Klimalarınızın montaj ve sökümünde de tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. Aynı şekilde kombi montaj sökümlerinde Evka 3 kombi servisi olarak hızlı yanıt veriyoruz. Bornova Doğanlar klima servisi olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

evka 3 klima servisi, klima servisi evka 3, evka 3 klimacı, klimacı evka 3, evka 3 klima tamiri, evka 3 klima bakım, bornova doğanlar 2.el klima, klima bakım evka 3, evka 3 kombi servisi, evka 3 kombi tamiri, evka 3 kombi bakım

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir